Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ženy v Kamelotu

19. 12. 2008

Toto video jsem našla na YouTube, jsou tu zpěvačky, které v Kamelotu zpívaly. Níže jsou nějaké informace, co jsem k nim našla na netu. 

 

 

Mari Youngblood - Rozená Mary Schreck. Je známa pro svou roli Heleny v Epice a The Black Halo. Mari je manželka Thomase Youngblooda, kytaristy z Kamelot.

 

Elisabeth Kjærnes - O téhle slečně jsem toho moc na netu nenašla, jen to, že je to Khanova přítelkyně. Vidět jste ji mohli v klipu March of Mephisto, nebo taky na nějakém koncertě, zpívá v písni Nights of Arabia.

 

Simone Simons - Začala zpívat od svých 10. Klasickým zpěvem se začala zabývat po poslechu skupiny Nightwish, o které říká, že na ní hodně zapůsobila. Věnovala se zpěvu ve sboru, než jako teprve v 17ti letech nastoupila do skupiny Epica, ve které působí dodnes. V albu The Black Halo zpívá s Khanem The Haunting.

 

Anne - Catrin Marzke - O téhle vokalistce toho na netu taky moc není, jen to, že je z Německa, jinak jsem nic nenašla.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Simone

(Calwen, 28. 1. 2009 19:50)

O Simone Simons a Epice jsem se dozvěděla právě díky The Haunting a od tý doby je epica mezi mými oblíbenými skupinami. Jinak ten duet, co s ní Khan nazpíval na jejich cd je taky parádní.
V Blücher jinak zpívá taky.
A Amandu určitě taky zmiň je to skvělá zpěvačka, klidně o ní něco dodám :)

Amanda

(Kimbbu, 2. 1. 2009 0:14)

Myslím, že je hodně důležitá taky Amanda Somerville (jestli se o ní nezmiňuješ už někde jinde), nazpívala toho s nima docela dost, třeba Mourning Star. A dočetla jsem se, že Simone zpívala i v Blücher, ale mám takovej dojem, že jsem ji tam nikde neslyšela :) A to záhlaví je skvělý

Odpoved...

(suave_angel, 27. 12. 2008 19:35)

Jujda...mockrat dekuji za chvalu... Ty mas teke pekny blog.

Komentář

(La Duchesse, 20. 12. 2008 12:23)

O Simone vím, že s nimi cosi nazpívala. Možná se pletu, ale nezpívali Kameloti s Epicou náhodou Trois Vierges? :-)

Ženský!!!

(Cut Wrists, 19. 12. 2008 17:35)

mari je mi docela sympatická!!! Elisabeth je taky fajn, když zapomeneme na to, že je to jeho přítelkyně!!! Simone mám moc moc moc ráda (zrovna tu poslouchám Epicu) a myslím si, že by se ke Khanovi hodila víc než Elisabeth, alespoň od vidění!!! A Anne nemohu posoudit, jelikož o ní taky nic nevim!!! =D